BENVINGUT AL PARADÍS TOUR 2008

14.04 CARACAS (Venezuela)
12.04 BURJASSOT (L’Horta) 15 ANYS SENSE GUILLEM AGULLÓ
18.04 CÀCERES (Extremadura) EXTREMÚSIKA
23.04 VALÈNCIA (L’Horta) Acústic SETMANA PER LA LLENGUA
30.04 MARTORELL (Baix Llobregat)
02.05 VILLAROBLEDO (Castella) VIÑAROCK 2008
03.05 FIGUERES (Alt Empordà)
09.05 LLAGOSTERA (Gironès)
10.05 JESÚS POBRE (La Marina) Suspès per la pluja
16.05 TÀRREGA (Urgell)
17.05 PALMA (Mallorca) Plaça Cort. DIADA PER LA LLENGUA
23.05 ESCALDES-ENGORDANY (Andorra)
24.05 BERGA (Bergueda) FESTES DE LA PATUM
31.05 DELTEBRE (Baix Ebre) FESTOUR 2008
07.06 VILA-REAL (Plana Baixa) FESTIVAL VILA-ROCK 2008
14.06 VARADERO (Cuba) FESTIVAL MUNDIAL DE LA MÚSICA
21.06 ALACANT (Alacantí) GIRA PER LA LLENGUA
27.06 IDAUX-MENDI (Iparralde, EH) FESTIVAL EHZ
28.06 PAIPORTA (L’Horta) VIÑA 2008
03.07 LLEIDA (Segrià) SENGLAR ROCK
04.07 BOIRO (Galiza) MOSTRA DAS CULTURAS
05.07 IGUALADA (Anoia) Antiga NII ANÒLIA 2008
06.07 TERRASSA (Vallès Occidental)
11.07 SON SERVERA (Mallorca) ACAMPALLENGUA’08
12.07 BENLLOCH (Plana Alta) FESLLOCH 2008 / GIRA PER LA LLENGUA
16.07 BARAKALDO (Bizkaia,EH)
17.07 PALAFRUGELL (Baix Empordà)
18.07 NOVELDA (Vinalopó Mitjà)
20.07 PRAGA (Txèquia) MIGHTY SOUNDS FESTIVAL
25.07 CASTELLGALÍ (Bages)
26.07 VILLARCAYO (Burgos) FESTIVAL BAITU ROCK
27.07 EL VENDRELL (Baix Penedès)
31.07 ROMO (Bizkaia)
01.08 BENEIXAMA (Alcoià)
02.08 EL MORELL (Tarragonès)
08.08 ORDES (Galiza) FESTIVAL BRINCADEIRA
09.08 MAÇANET DE LA SELVA (La Selva)
13.08 PORRERES (Mallorca) +Antònia Font
19.08 ONTINYENT (Vall d’Albaida) FESTIU 2008 +La Gossa Sorda+Atzukak…
24.08 TARADELL (Osonoa)
29.08 VILAFRANCA DEL PENEDÈS (Alt Penedès)
30.08 JUNEDA (Garrigues)
05.09 SENTMENAT (Vallès Occidental)
06.09 CALAF (Anoia)
07.09 SANT CELONI (Vallès Oriental)
10.09 BENIFALLET (Baix Ebre)
13.09 TOBARRA (Albacete) LUMBRERAS ROCK
17.09 TARRAGONA (Tarragonès) FESTES SANTA TECLA Plaça de la Font
19.09 UHARTE (Nafarroa,EH)
20.09 ZAGREB (Croàcia) XXLive!  al Parc Jarun
26.09 ONDA (Plana Baixa)
27.09 SANTPEDOR (Bages)
03.10 PEGO (Marina Alta)
04.10 L’OLLERIA (Vall d’Albaida)
05.10 IRURA (País Basc)
11.10 ARTESA DE SEGRE (Noguera)
13.10 BARCELONA (Barcelonès) Homenatge a Xirinacs
15.11 BENLLOCH (Plana Alta) Acústic
22.11 ERANDIO (País Basc)
29.11 SANT CELONI (Vallès Oriental) 8è aniversari Casal Quico Sabaté
06.12 MADRID (Castella) CSO La Traba.
16.12 BURJASSOT (l’Horta) Teatre Tívoli.
20.12 ZARAGOZA (Aragó)
29.12 BENIFAIRÓ DE LA VALLDIGNA (Valldigna) Acústic 19h. Auditori Municipal

2009

24.01 BERLIN (Alemanya) SO36 Kreuzberg. +TALCO + BOIKOT

FINAL DE GIRA I DESCANS

Afegeix un comentari

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *